Witamy na stronie internetowej Przychodni w Lipianach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie internetowej Przychodni w Lipianach Powered By GSpeech

Komunikat Samodzienego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w sprawie połączeń telefonicznych

Utworzono: wtorek, 20 październik 2020

Szanowni Państwo,

 

w związku z zaobserwowaną większą ilością połączeń telefonicznych i informacjami o braku możliwości połączenia się z SPZOZ-em, podjęto następujące kroki w celu poprawy ww sytuacji i poprawy świadczonych usług.

1.Została zakupiona i zainstalowana nowa hybrydowa centrala telefoniczna/z dwoma bazami w tym jedna przenośna z możliwością odbioru w każdym miejscu na terenie SPZOZ.

2.Uruchomiono drugi nr telefonu do rozmów wychodzących z SPZOZ w celu uniknięcia blokady rozmów przychodzących na nr 91 5641019, który służy do kontaktu pacjentów z SPZOZ.

3.Wyłączono z Naszej centrali telefonicznej numery wewnętrzne opieki specjalistycznej,o czym informowani są pacjenci w zapowiedzi w której podajemy nr bezpośredni do tych specjalistów/     stomatolog 692857385 ,  ginekolog 602102035/  .

4.Wykupiono nowy nr telefonu komórkowego dla lekarza w celu realizacji umówionych usług teleporady oraz do wysyłania kodów SMS do pacjentów.


W celu usprawnienia  usługi wysyłania SMS z kodami recept,skierowań do specjalistów oraz zaopatrzenia na wyroby medyczne, ze względu na niewielką ilość uruchomionych przez Naszych pacjentów Internetowych Kont Pacjenta /ten system  współdziała bezpośrednio z Naszymi systemami informatycznymi/został zamówiony dodatkowy moduł do  wysyłanie SMS z kodami.Z poważaniem

 

Aleksandra Hawryluk

Kierownik SPZOZ w Lipianach

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech